Hudba, co frčí

Měsíční archív: Červen 2013

Červen
18
0

MP3 ke stažení zdarma

Stahování písniček z internetu je v České republice legální záležitostí. Avšak jde o to, odkud danou písničku nebo album stahujete. Jde zde vlastně o to, že si píseň stáhnout můžete, avšak nesmíte ji nijak šířit dále, neboť to už je nelegální.

Pokud tedy budete stahovat z datových internetových uložišť, jakými jsou například rapidshare, czshare, ulozto a tak podobně, tak je vše v pořádku. Rozhodně se nedoporučuje stahování prostřednictvím torrentů.

Tady jde o to, že jakmile něco stahujete, tak stažený obsah dále poskytujete dalším uživatelům, kteří stahují ve stejnou chvíli, což je již nelegální.

Dalším způsobem, jak si legálně stáhnout nějakou písničku, je využít internetového serveru Youtube. Pomocí prográmků, jakým je například aTube Cachter, si zde můžete stáhnou a překonvertovat do audio formátu v podstatě jakoukoliv písničku.

Jestliže se Vám však nějaký zpěvák, zpěvačka nebo hudební skupina opravdu líbí, tak je určitě podpořte například koupí daného hudebního alba. V dnešní době ty ceny nejsou zas až tak vysoké a budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco na podporu svého interpreta.

Vložil Stahování hudby | Štítek , , , | Zanechat komentář