Hudba, co frčí

Měsíční archív: Srpen 2013

Srpen
26
0

VirtualDJ

Programů na úpravu hudby je v současné době na internetu ke stažení poměrně veliké množství. Některé si můžete zadarmo, za některé si však budete muset něco zaplatit. Jedním takovým program, který si můžete stáhnout z internetu zadarmo, je například prográmek s názvem VirtualDJ.

Pokud se zajímáte o DJing nebo lépe chcete s DJingem začít, tak existuje spousta poměrně jednoduchých prográmků, na kterých se můžete odrazit, přičemž VirtualDJ je jedním z nich. Jedná se tedy o software, který je určený na mixování hudby, přičemž Váš výsledek si pak můžete následně vypálit na DVD nebo na CD.

Na upravování skladeb budete mít k dispozici v programu poměrně veliké množství různých efektů a podobných věcí, pomocí kterých můžete skladbám dodat šmrnc a odlišit ji tak od originálu. Poměrně zajímavou a ojedinělou funkcí je zde pak funkce s názvem BeatLock, která slouží k synchronizaci beatů dvou skladeb, které právě mixujete, což Vám obrovsky ulehčí a zpříjemní práci. Ovládání programu je velice jednoduchou záležitostí, proto se tento program hodí speciálně pro začátečníky. Klasická verze tohoto programu se označuje Home a můžete si ji stáhnout z internetu zdarma.

Pokud si budete chtít však stáhnout Pro verzi, tak za tu si již budete muset zaplatit. Tato obsahuje navíc samozřejmě další veliké množství zajímavých a užitečných funkcí.

Vložil Software na úpravu hudby | Štítek , , , , | Zanechat komentář