Hudba, co frčí

MixPad Audio Mixer

Programů, pomocí kterých můžete velice snadno mixovat a nahrávat hudbu, je poměrně veliké množství. Většinu z těchto programů si můžete stáhnout z internetu zadarmo, avšak za některé si budete muset samozřejmě zaplatit.

Placené programy pak samozřejmě obsahují celé další řady různých užitečných funkcí a možností, co můžete s upravovanou stopou nebo při mixáži písniček dělat.

Jedním z velice oblíbených programů je pak například prográmek s názvem MixPad Audio Mixer, který si můžete stáhnout zadarmo z internetu.

Jedná se však pouze o zkušební verzi. Můžete si ji tedy vyzkoušet a pokud se Vám zalíbí, tak zakoupit a normálně používat.

Program Vám nabídne práci s nekonečným množstvím zvukových stop, které mezi sebou budete moci různě mixovat, přičemž do nich můžete samozřejmě přidávat různé efekty, jako jsou například hudební nástroje, vokály a spoustu dalších efektů. Můžete také použít svá externí hudební zařízení a do programu nahrát své vlastní zvuky, čímž vlastně docílíte opravdu té nejlepší kvality. Samozřejmostí je pak samozřejmě podpora většina známých a neznámých hudebních formátů.

Jakmile vytvoříte nějakou nahrávku nebo stopu, tak si ji můžete jednouše převést do nějakého klasického formátu, jako třeba mp3, či waw nebo ihned vypálit na DVD nebo CD. Ovládání tohoto programu je velice jednoduché a intuitivní, čemuž napomáhá také krásné a přehledné grafické zpracování programu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Software na úpravu hudby a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.