Hudba, co frčí

Traktor DJ Studio

Prográmků, pomocí kterých si můžete doma různě upravovat a mixovat hudbu, je na internetu poměrně veliké množství na stažení. Některé z těchto programů si můžete z internetu stáhnout naprosto zadarmo, za některé si však budete muset zaplatit.

Je samozřejmě, že ty placené programy budou mít většinou poměrně více funkcí, než programy neplacené. Jedním z těch placených prográmků je pak velice oblíbený a známý software na úpravu hudby a mixování s názvem Traktor DJ Studio.

Na internetu si můžete stáhnout zkušební verzi tohoto programu, přičemž pokud se Vám zalíbí, tak si jej samozřejmě můžete zakoupit. Program je tak oblíbený a ideální pro uživatele, kteří si s hudbou rádi hrají, v tom, že byl vyvinut ve spolupráci se opravdovými DJ´s.

Při používání programu si pak můžete dokonce také připojit svůj vlastní gramofon nebo mixážní pult. Pokud jde o ovládání, tak to u tohoto programu intuitivní a tudíž také velice jednoduché. V programu se nachází vlastní a přehledná databáze skladeb, která Vám velice usnadní mixování a vlastní tvorbu. Program pak samozřejmě podporuje většinu známých i neznámých formátů, jako například WAW, mp3, AIF, audio CD a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Software na úpravu hudby a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.